Opel Karl Enjoy
Opel Karl Enjoy egenskaber
| Farve | Hvid |
| Døre | 5 |
| Gear | 5 |
| Geartype | Manuel |
| HK / kW | 75 / 55 |
| Cylindre | 3 |
| Ccm | 1.000 |
| Airbags | 6 |
| Drivmiddel | Benzin |
| Trækhjul | For |
| Vægt | 839 kg |
| Længde | 368 cm |
| Bredde | 160 cm |
| Højde | 148 cm |
| Tophastighed | 170 km/t |
| Sidst synet | 8 aug 2025 |
| Moment | 96 nm |
| Lasteevne | 514 kg |
Beskrivelse
Super økonomsik lille Opel karl 23,3 km/l med lavt km-tal.
Ring/SMS for prøvetur til Benny på Telf. 40172155/58264155
BEMÆRK KM KUN 69.000
Bilen er nysynet
Har overholdt alle service
Aircondition
Fine Helårsdæk
Fartpilot, multifunktionsrat, højdejust. førersæde, helårshjul, el-sidespejle, aircondition, fjernb. centrallås, fartpilot, udv. temp. måler, el-ruder, cd/radio, usb-a tilslutning, aux tilslutning, isofix, 4 airbags.
Kør hjem i bilen vi har nr. plader på lager.
Husk vi tager gerne din bil i bytte.
Familiefirma fra 1978 med 4,7 i score på Trustpilot fra vores glade og tillidsfulde kunder. Forbehold for skrive/taste fejl i annoncen.
-
59.900 kr.
-
Kilometer69.000
-
Benzin23,3 km/l
-
1. reg08/2015
-
Modelår2016
-
Grøn afgift460 kr. pr. 6 måneder
Frilund Biler ApS
Industri Vest 2
4293 Dianalund
CVR : 41000724
58264155
25662020
tb@frilundbiler.dk
Industri Vest 2
4293 Dianalund
CVR : 41000724
58264155
25662020
tb@frilundbiler.dk
Del på Facebook
