Ford C-MAX Trend
Ford C-MAX Trend egenskaber
| Farve | Grå |
| Type | MPV |
| Døre | 5 |
| Gear | 5 |
| Geartype | Manuel |
| HK / kW | 100 / 74 |
| Cylindre | 4 |
| Ccm | 1.600 |
| Airbags | 6 |
| Drivmiddel | Benzin |
| Trækhjul | For |
| Vægt | 1.272 kg |
| Længde | 433 cm |
| Bredde | 182 cm |
| Højde | 160 cm |
| Tophastighed | 175 km/t |
| Sidst synet | 7 maj 2024 |
| Moment | 145 nm |
| Lasteevne | 583 kg |
Beskrivelse
Sælges kun til CVR engros uden nr. plader. Sidst synet 5/2024
Kontakt Thomas Berg tlf. 25662020
-
8.500 kr.
-
Kilometer265.000
-
Benzin14,5 km/l
-
1. reg03/2008
-
Modelår2008
-
Grøn afgift2.160 kr. pr. 6 måneder
Frilund Biler ApS
Industri Vest 2
4293 Dianalund
CVR : 41000724
58264155
25662020
tb@frilundbiler.dk
Industri Vest 2
4293 Dianalund
CVR : 41000724
58264155
25662020
tb@frilundbiler.dk
Del på Facebook
