Fiat Panda TwinAir 65 Pop
| Døre | 5 |
| Gear | 5 |
| Geartype | Manuel |
| HK / kW | 65 / 48 |
| Cylindre | 2 |
| Ccm | 900 |
| Airbags | 6 |
| Drivmiddel | Benzin |
| Trækhjul | For |
| Vægt | 975 kg |
| Længde | 365 cm |
| Bredde | 164 cm |
| Højde | 155 cm |
| Tophastighed | 157 km/t |
| Max påhæng | 800 kg |
| Sidst synet | 10 dec 2025 |
| Moment | 89 nm |
| Lasteevne | 500 kg |
Fin super økonomisk lille Panda 26,3 km/l
og mont. med Træk
Ring/SMS for prøvetur til Benny på Telf. 40172155/58264155
Bilen er nysynet
Vi har lavet Service
Bilen har taktkæde
Alufælge
Aircondition
Træk
3 mdrs. reklamationsret
Gratis vejhjælp kan tilbydes
Serviceaftale kan tilbydes til 390 kr. pr. mdr.
Familiefirma gennem 48 år
, højdejust. førersæde, alufælge, el-sidespejle, træk, aircondition, fjernb. centrallås, el-ruder, cd/radio, usb-a tilslutning, aux tilslutning, isofix, db. airbags, esp.
Kør hjem i bilen vi har nr. plader på lager.
Husk vi tager gerne din bil i bytte.
Familiefirma fra 1978 med 4,7 i score på Trustpilot fra vores glade og tillidsfulde kunder. Forbehold for skrive/taste fejl i annoncen.
-
36.900 kr.
-
Kilometer137.000
-
Benzin26,3 km/l
-
1. reg09/2014
-
Modelår2012
-
Grøn afgift460 kr. pr. 6 måneder
Industri Vest 2
4293 Dianalund
CVR : 41000724
58264155
25662020
tb@frilundbiler.dk
